Cennik

Wpływ na cenę wzoru pracy ma:

  1. objętość
  2. czas realizacji
  3. stopień złożoności

-oraz dostęp do literatury danego zagadnienia.

 

Z tego też względu wynagrodzenie ustalane jest  indywidualnie.

Ceny za proste, kilkustronicowe opracowania zaczynają się już od 15 zł za stronę tekstu.

Najczęściej jest jednak ona uzależniona od terminu realizacji zlecenia. Krótki termin powoduje podniesienie stawki, tak samo jak  dostępność materiałów. Prace, do których jest mało dostępnych źródeł są zwykle drożesze od prac na proste tematy, do których nie ma problemu z pozyskaniem niezbędnych zródeł.

Rodzaj pracy również wpływa na ustalanie ceny. Prace licencjackie zazwyczaj są tańsze od prac magisterskich. Prezentacje, przemówienia i konspekty są również inaczej rozliczane.

Objętość pracy ma też znaczenie przy ustalaniu ceny za całość zlecenia. Krótkie prace do 10 stron są zwykle inaczej rozliczane niż prace dyplomowe powyżej 40 stron, ale jest to również uzależnione od rodzaju i tematu pracy, a także dostępności źródeł.

Jeżeli nowy Klienta zaznaczy, że dowiedział się o naszej firmie od znajomego, który korzystał wcześniej z naszych usług, to może liczyć na pewien rabat i/lub usługi dodatkowe.

 

 

 

Przeczytaj, to ważne!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Wykonane przez nas opracowania i pomoce dydaktyczne mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie w sposób nie naruszający Art.272 KK o raz przepisów Prawa Autorskiego. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich dalsze użytkowanie oraz sposób wykorzystania.